Промокоди і знижки » Акції та знижки » Купони та акції магазинів » Modivo промокод: знижка -15% за підписку

Modivo промокод: знижка -15% за підписку

Modivo промокод: знижка -15% за підписку

Modivo промокод: знижка -15% за підписку. Отримайте знижку -15% на перше замовлення, підписавшись на інформаційну розсилку акцій та новинок інтернет-магазину.

Щоб скористатися пропозицією та отримати знижку -15% на перше замовлення в Модіво, слідуйте нашій інструкції:1. Перейдіть на сайт інтернет-магазину Modivo.

2. Знайдіть форму підписки

Прокрутіть головну сторінку сайту до низу. З правого боку сайту, в футері, буде форма підписки, що пропонує зареєструватися для отримання новин та акцій.

3. Введіть ваш E-mail

В поле для введення електронної пошти введіть свій email, на який хочете отримувати розсилку від Modivo.

Натисніть кнопку для підписки, яка позначена як “Підписатися”. Після цього на електронну пошту відправляється лист для підтвердження підписки.

4. Отримайте промокод Modivo

Перейдіть до своєї електронної скриньки, знайдіть лист від Modivo і відкрийте його. Якщо листа немає у вхідних, перевірте папку “Спам”.

У листі для підтвердження підписки знайдіть промокод або інструкцію щодо його активації.

5. Скористайтеся промокодом

Під час оформлення першого замовлення на сайті Modivo введіть отриманий промокод у спеціальне поле для промокодів або купонів.

Після застосування промокоду знижка 15% буде автоматично застосована до вартості вашого замовлення. Переконайтеся, що знижка відображається, перш ніж продовжити до оплати.

Modivo промокод: знижка -15% за підписку

Modivo промокод: знижка -15% за підписку


Схожі промокоди і знижки: