HOSTiQ промокод на знижку -40%

HOSTiQ промокод на знижку -40%

HOSTiQ промокод на знижку -40% на віртуальний хостинг при оплаті послуг хостингу терміном 1-3 місяці. Введіть промокод під час замовлення на сайті, дотримуючись цієї інструкції.Як скористатися промокодом?

Для того, щоб скористатися промокодом на знижку 40% в HOSTiQ, вам необхідно виконати наступні кроки:

1. Перейдіть в розділ промокоди HOSTiQ на нашому сайті та скопіюйте потрібний код.

2. Перейдіть на HOSTiQ та на головній сторінці сайту знайдіть меню або розділ, який пропонує віртуальний хостинг. Перегляньте доступні тарифні плани і виберіть той, який найкраще відповідає вашим потребам.

3. Після вибору тарифного плану, вам буде запропоновано вибрати термін оплати. Для активації промокоду оберіть оплату терміном від одного до трьох місяців.

4. Під час процесу оформлення замовлення знайдіть поле для введення промокоду. Введіть промокод у відповідне поле. Переконайтеся, що всі літери введено правильно, без пробілів або зайвих символів. .

5. Після введення промокоду система автоматично перерахує суму з урахуванням знижки. Переконайтеся, що знижка у 40% була застосована до вашого замовлення.

Якщо у вас виникають проблеми на будь-якому етапі або вам потрібна додаткова допомога, не вагайтеся звертатися до служби підтримки HOSTiQ через їхній сайт.