Choice Day AliExpress

Choice Day AliExpress

Choice Day AliExpress з 30 червня по 3 липня 2024 року. Choice Day – це щомісячна акція на Аліекспрес зі знижками до -60% на тисячі популярних товарів. Додатково до автоматичних знижок діють промокоди Аліекспрес, для ще більшої економії.

Choice Day AliExpress: з 30.06.2024 – 03.07.2024 включно.

Переходьте на сторінку акції та купуйте потрібні товари з максимальними знижками.

Розпродаж Choice Day »

Промокоди і купони Аліекспрес »

Центр купонів Choice Day »

Підпишіться на наш телеграм-канал: Промокоди Аліекспрес – щоб першим отримати ексклюзивні промокоди та знижки для AliExpress.

Промокоди на Choice Day Aliexpress:

  • CDA3 – $3 від $29
  • CDA8 – $8 від $69
  • CDA20 – $20 від $169
  • CDA30 – $30 від $239
  • CDA50 – $50 від $369
  • CDPU03 – знижка 3€ від 29€
  • CDPU08 – знижка 8€ від 69€
  • CDPU20 – знижка 20€ від 169€
  • CDPU30 – знижка 30€ від 239€
  • CDPU50 – знижка 50€ від 369€

Промокоди діють на товари розпродажу (30 червня – 3 липня 2024).

Щомісячний розпродаж Choice Day на AliExpress – це чудова можливість для мільйонів покупців з усього світу заощадити на покупках, оновити гардероб, техніку чи побутові товари, а також відкрити для себе нові бренди та товари.

AliExpress, який вже давно зарекомендував себе як одна з найбільших торговельних платформ в інтернеті, пропонує своїм клієнтам унікальну можливість скористатися значними знижками й ексклюзивними пропозиціями.

Завдяки широкому асортименту товарів Choice Day, значним знижкам, а також додатковим промокодам Аліекспрес, кожен зможе знайти щось особливе для себе на цьому розпродажі.

Популярні розділи Choice Day

Все по 1.99$ на Choice Day. Це унікальна можливість придбати різноманітні товари за символічну ціну, за умови придбання від 3 до 10 товарів із спеціального розділу. Це можуть бути аксесуари, гаджети, косметика, предмети декору та багато іншого. На період розпродажу, на цей розділ діє додаткова знижка 10%.

Бестселлери зі знижкою до – 70%. Популярні товари з Aliexpress пропонуються з максимальними знижками під час розпродажу.

Суперпропозиції – включають в себе ексклюзивні знижки на обмежену кількість товарів, які доступні лише в обмежений час під час розпродажу.

Додаткові знижки з монетами, які можуть бути зароблені під час покупок або через участь у різних активностях на платформі. Ці монети можуть бути використані для зменшення ціни покупки, дозволяючи покупцям економити ще більше.

Центр купонів Choice Day – це окремий розділ, де зібрані за категоріями всі активні купони магазинів (продавців) Аліекспрес для Choice Day.

Choice Day на AliExpress

Choice Day на AliExpress